Jennifer Lopez më në fund merr një lajm të mirë: Filmi i saj në Netflix shënon një sukses të madh

Jennifer Lopez më në fund merr një lajm të mirë: Filmi i saj në Netflix shënon një sukses të madh

E vështirë për Jennifer Lopez të gjenden lajme të mira në një kohë kur ajo po përballet me një divorc të mundshëm me Ben Affleck.

Por më në fund, ka diçka për të festuar pasi filmi i saj i publikuar së fundmi në Netflix, “Atlas”, ka qenë një sukses në platformën e transmetimit.

Disa javë më parë, Lopez prezantoi filmin në të cilin ajo u shfaq në rolin kryesor.

Sipas Luminate, “Atlas” solli më shumë shfaqje midis 24 majit – dita kur u shfaq premierë – dhe 30 maj.

Kompania raporton se filmi mblodhi 1.3 miliardë minuta transmetim dhe 11 milionë shikime gjatë javës së parë në platformë, duke tejkaluar shfaqjen e njohur televizive britanike “Bridgerton”, e cila ishte e dyta më e shikuara në katalogun e Netflix.

Jennifer Lopez

Përveç të dhënave të forta, mediat ndërkombëtare si revista Variety e kanë vlerësuar filmin dhe po ia kalon konkurrencës pavarësisht vlerësimeve të dobëta.

Jennifer nga ana tjetër po përjeton një krizë në martesën e saj me Ben Affleck.

Jennifer Lopez

Lopez, 54 vjeçe dhe Affleck, 51 vjeç, u panë së bashku të dielën në Santa Monica, Kaliforni.

Së bashku, ata po ndiqnin një lojë basketbolli të djalit më të vogël të aktorit, Samuel, të cilin ai e ndan me Jennifer Garner.

Ben Affleck dhe Jennifer Lopez

LEXO EDHE:

Back to top button