Jennifer Lopez shkëlqen në flokë të valëzuar 

Jennifer Lopez shpesh ndryshon modelin e saj të flokëve falë stilistit të saj të besueshëm, Chris Appleton, i cili gjithashtu punon magjinë e tij me Kim Kardashian.

Së fundmi, Chris ka ndarë në Instagram një fotografi mahnitëse të J-Lo që kishte një flokë të plotë dhe të valëzuar, krahas së cilës shkroi: “Shag JLo”.

Fansat ishin të shpejtë për të komentuar pamjen mahnitëse të Jennifer, me shumë që e komplimentuan pamjen e saj të flokëve.

“Unë absolutisht e adhuroj këtë,” shkroi një, ndërsa një tjetër komentoi: “Është thjesht goditje për mua”. Një i tretë shtoi: “Kjo më jep dridhje, Tina Turner!”

Flokët e J-Lo janë natyrshëm të shkurtër dhe të valëzuar, por ylli më shpesh preferon një shtrirje flokësh.

Aktorja më parë i zbuloi People se ndihet më e sigurt kur flokët e saj “janë kaçurrela dhe ajo duket pak e nxirë”.

Ylli fitues i çmimeve aktualisht po qëndron me familjen e saj në Los Anxhelos ndërsa punon në studion e regjistrimeve.

Jennifer ka një shtëpi të bukur në Bel Air, duke u mburrur me gjithçka, nga një teatër filmi në një skenë jashtë, ku familja e saj pa dyshim kënaqet duke interpretuar për njëri-tjetrin.

Këngëtarja javën e kaluar mori një tufë të bukur me lule nga i fejuari i saj Alex Rodriguez.

Jennifer ishte një nga të parat që iu përgjigj mesazhit të ëmbël, duke shkruar: “Të dua bukuroshi im!”.

LEXO EDHE:

Back to top button