Jonida paralajmëron Besnikun: “Nuk vi më në Prishtinë”

Momentet gazmore mes Besnikut dhe Jonidës nuk kanë munguar asnjëherë. Kështu ka qenë edhe fotoja e fundit e dyshes ku përveçse shihen të qeshur, Jonida ka bërë edhe një deklaratë publikisht.

- Advertisment -

“Besnik, nuk vij më në Prishtinë”, ka shkruar Jonida pa shtuar asnjë pikë dhe presje tjetër krah fotos ku duket deti dhe dielli në sfond. Nuk e dimë a janë ditët me diell këtu, natyra e bukur apo ndonjë arsye tjetër që i bën të vështirë largimin Jonidës nga Shqipëria, megjithatë është pak, por e sigurt se Besniku do e mbështesë ashtu siç bën gjithmonë.

Edhe kësaj here Besniku nuk shpëtoi pa qeshur dhe këtë e tregoi në koment, njëjtë si në çdo ngacmim tjetër të Jonidës në fakt.

LEXO EDHE:

Back to top button