Kallashi shfaqet me armë dhe veshje unike, duke provokuar!

Së fundmi ajo ka shpërndarë disa imazhe në natyrë me armë dhe veshje unike, duke provokuar kështu dhe shfaqur linjat perfekte trupore, shkruan Kosovarja.

LEXO EDHE:

Back to top button