Kejvina Kthella mahnit me dukjen e saj të fundit

Modelja e njohur shqiptare, Kejvina Kthella njihet për paraqitjen e saj provokuese.

Ajo përmes rrjeteve sociale ndan foto nga përditshmëria dhe jeta profesionale e saj.

Kejvina kësaj radhe përmes një imazhi ka shfaqur tiparet e fytyrës, e cila kishte përdorur një makijazh të lehtë.

“Pse të jemi të mërzitur, kur mund të buzëqeshim”, ka shkruar ajo në përshkrim.

LEXO EDHE:

Back to top button