Këngëtari i njohur shqiptar, Labinot Tahiri, së fundmi ka prezantuar këngën e re

“Dashnia e jetës” mban titullin projekti, të cilin e ka kompletuar edhe nga ana vizuale. Tekstin e ka shkruar Arben Beha, kurse për muzikën dhe orkestrimin është kujdesur Besnik Qaka.

Foto: Screenshot/YouTube

 

Foto: Screenshot/YouTube

Labi ka bërë një interpretim të mahnitshëm, që edhe ky projekt theksojmë se është baladë dhe lidhet me dashuri. Të plotë tashmë mund ta gjeni në YouTube.

LEXO EDHE:

Back to top button