Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Dua Lipa, do të jetë në Tiranë më 28 nëntor

“Shfaqja e fundit e turneut të “Future Nostalgia” do të mbahet në Tiranë. Mezor po pres t’ju shoh. Më 28 nëntor për ditën e flamurit dhe për 110-vjetorin e Pavarësisë”, thotë Dua Lipa.

Turneu “Future Nostalgia” i Dua-s filloi në shkurt në Miami, Florida pasi u shty tre herë për shkak të pandemisë. Albumi i saj i dytë në studio Future Nostalgia u publikua në Mars 2020 dhe fitoi tre çmime Grammy.

LEXO EDHE:

Back to top button