Të shtëna me armë zjarri në plazhin e Zvërnecit

Të shtëna me armë zjarri janë shënuar mesditën e sotme në plazhin e Zvërnecit në Vlorë.
Në vendin e ngjarjes janë gjetur 3 gëzhoja 9 mm. Dyshohet se shkak i të shtënave ka qenë një konflikt i çastit. Forcat blu bëjnë me dije se një 42-vjeçar, i identifikuar si Luçio Rroko, i cili është shpallur në kërkim, ka qëlluar me armë zjarri në ajër dhe ia ka mbathur nga vendi i ngjarjes.

- Advertisements -

Policia po punon për kapjen e autorit dhe për identifikimin e personave të tjerë të përfshirë në konflikt.

LEXO EDHE:

Back to top button