Kida duket e mahnitshme në pozat e reja

Kida duket e mahnitshme në pozat e reja

Këngëtarja e njohur shqiptare, Kida prej ditësh ka paralajmëruar një projekt të ri muzikor.

Ndërsa fansat po presin këngën e re nga ajo, krijuesja e hiti “Drunk” së fundmi ka postuar një fotosesion të ri atraktiv.

Këngëtarja shihet e veshur me një kroset pa mëngë ngjyrë gri dhe makijazh të theksuar teksa flokët kafe i la të valëzuara që i binin lirshëm mbi supe.

Të shumta kanë qenë komente dhe pëlqimet nga ana e fansave sipër fotografive që ishin kryesisht pozitive.

 

Kujtojmë që projekti i fundit nga Kida erdhi në bashkëpunim me Butrint Imerin dhe ishte nga hitit e verës që lamë pas.

LEXO EDHE:

Back to top button