Kim Kardashian qorton ashpër të birin shtatë-vjeçar

Kim Kardashian qorton ashpër të birin shtatë-vjeçar

Kim Kardashian u fut tërësisht në rolin e një nëne të rreptë teksa qortoi djalin e saj të madh, Saint, për bërjen e një gjesti të shëmtuar ndaj paparacëve.

Themeluesja e Skims u tregua e ashpër me të birin kur vuri re se 7-vjeçari ngriti gishtin e mesit drejt paparacëve pasi la lojën e tij të basketbollit të premten në Los Angeles.

Kim, e veshur me një bluzë pa rripa dhe xhinse me bel të lartë, shihej duke ecur së bashku me djalin e saj dhe një shok të tij pas stërvitjes. I riu ishte ende i veshur me fanellën e tij të bardhë të basketbollit kur treshja u takuan nga fotografët në parkingun e një restoranti në Ishujt.

Saint qeshi pasi nxori gishtin e mesit, gjë që rezultoi në një qortim nga mamaja e tij, e cila ia mbërtheu fytyrën me dorë.

LEXO EDHE:

Back to top button