Kjo është vajza që i ka marrë zemrën Stresit

Kjo është vajza që i ka marrë zemrën Stresit

Pak ditë më parë, përmes një postimi në Instagram, Stresi njoftoi se është në një lidhje dashurie.

Ai nuk zbuloi identitetin e saj, por vetëm ndau një foto krah vajzës e cila ia ka marrë zemrën.

Stresi u shpreh se ajo ishte nata më specialja ndër vite.

Përkundër që Stresi nuk zbuloi asnjë detaj tjetër rreth saj, vajza që ia ka marë zemrën nuk na iku pa e parë.

Vajza falume quhet Erzenida dhe më poshtë mund të shihni fotografi të saj.

LEXO EDHE:

Back to top button