Kurti nis fushatën, shihet në Stubëll me kandidatin për president

Kryetari i Vetëvendosjes Albin Kurti, këtë të premte me një pjesë të anëtarëve të partisë ka shkuar në Stubëll të Vitisë për nder të festës së Krishtlindjeve.

- Advertisment -

Në këtë vizitë, Kurti është parë me ish-ministrat në Qeverinë Hoti, Rozeta Hajdarin dhe Arben Vitinë.

Gjatë vizitës në njërën nga shtëpitë që ka shkuar Kurti ajo se ç’ka bien në sy është edhe prania e Nehat Idrizit, personit që ka shpallur kandidaturën për president.

LEXO EDHE:

Back to top button