Ky është dedikimi i ëmbël i Elitës për Gjikon në përvjetorin e martesës

Ky është dedikimi i ëmbël i Elitës për Gjikon në përvjetorin e martesës

Sot, për çiftin Elita Rudi dhe Gjiko është një festë e veçantë.

Dyshja festojnë përvjetorin e martesës së tyre.

Lidhur me këtë datë moderatorja ka bërë një dedikim të ëmbël për bashkëshortin me anë të disa InstaStory.

LEXO EDHE:

Back to top button