fbpx

Loredana merr vendimin e papritur

Loredana ka habitur fansat me veprimin e fundit.

Loredana është emër shumë i pëlqyer, e cila njëherësh është personazh shumë i ndjekur në rrjete sociale, shkruan lajmi.net.

Në rrjetin social Instagram, rep-artistja numëron mbi dy milionë ndjekës, ndërsa është shumë e suksesshme në muzikë.

Së fundi, Loredana ka marrë vendim që të largohet nga rrjetet sociale. Atë më nuk e shohim që figuron në Instagram, Facebook dhe Twitter.

Nuk dihet arsyeja që e solli atë tek ky vendim, por duket se ajo dëshion të qëndrojë e qetë larg vëmendjes publike.Menjëherë pasi është vërejtur mundesa e saj në rrjete sociale, ajo publikoi fotografi bashkë me vajzën Hana, në llogarinë e kësaj të fundit.

LEXO EDHE:

Back to top button