Maluma ndryshoi prapë ngjyrën e flokëve, fansave ju pëlqen dhe nuk heqin dorë prej tij

Këngëtari i njohur latin, Maluma, është një ndër djemtë për të cilin vajzat lënë kokën dhe e konsiderojnë një prej meshkujve më seksi në botë. Maluma është tepër aktiv në rrjetin social Instagram ku numëron 55.2 milion ndjekës (shumica femra sigurisht) dhe ndan vazhdimisht fotot e video seksi të tijat.

- Advertisements -

Këngëtarit i pëlqen të luajë me look-un dhe kemi parë ngjyra të ndryshme në flokët e tij. Mirëpo kjo e fundit ka qenë ngjyra më interesante që Maluma ka provuar dhe që ka lënë me gojë hapur ndjekësit e tij. Këngëtari është tashmë një “kokë-blu”, i cili ka kombinuar ngjyrën e re të flokëve me rrobat.

Ky është look-u më cool, i cili i ka pëlqyer pamasë fansave.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MALUMA (@maluma)

LEXO EDHE:

Back to top button