Mbytet një person në plazhin e Golemit

Një person është mbytur këtë të mërkurë në plazhin e Golemit. Policia bën të ditur se rreth orës 14:45, në plazhin e Golemit, dyshohet se është mbytur duke u larë në det shtetasi Xh. K., 67 vjeç.
Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

- Advertisements -

LEXO EDHE:

Back to top button