Merita Latifi dhe Koki Surle publikojnë këngën e re “Moj e mira”

Merita Latifi dhe Koki Surle publikojnë këngën e re “Moj e mira”

Merita Latifi dhe Koki Surle kanë prezantuar së fundmi projektin e ri muzikor të quajtur “Moj e mira”.

Kjo vjen si një përpunim i këngës origjinale, që është kompletuar edhe me video.

Dyshja vijnë me një performancë të mrekullueshme, e cila besohet që do të pritet mirë edhe nga publiku.

Producimi është bërë nga Koki Surle, kurse për orkestrimin u kujdes Egzon Sadiku.

Në sint vjen Arbër Rahimi nën drejtimin e Adriatik Asllanit.

Foto: Screenshot/YouTube

Videoja ndërkaq u realizua nga produksioni ‘Time Pictures’ që njëherësh tashmë e gjeni në platformën YouTube, në kanalin e Al Music.

Pak pas lansimit të këngës, reagimet dhe komentet në internet kanë qenë mjaft pozitive.

LEXO EDHE:

Back to top button