Moti me diell, temperatura deri në 18 gradë

Moti sot do të jetë me diell dhe erë nga drejtimi verior. Temperatura minimale do të jetë në interval prej -5 deri në 1 gradë, ndërsa ajo maksimale do të arrij prej 12 deri në 18 gradë Celsiusë.

- Advertisment -

Në Shkup, moti do të jetë me diell dhe erë nga drejtimi verior, temperatura minimale do të ulet në -2 gradë, ndërsa ajo maksimale do të arrij deri në 16 gradë Celsiusë.

LEXO EDHE:

Back to top button