Moti sot i vranët i shoqëruar me reshje shiu

Moti sot do të jetë me vranësira dhe reshje të shiut. Reshjet e shiut do të jenë të mëdha dhe erë të fortë. Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin nga 0 deri në 7 gradë. Ndërsa, temperaturat ditore do të lëvizin prej 5 deri më 13 gradë celsius.

- Advertisment -

Mot me vranësira dhe reshje të shiut pritet të ketë edhe nesër.

LEXO EDHE:

Back to top button