Moti sot me vranësira i shoqëruar me reshje lokale shiu

Moti sot do të jetë me diell dhe vranësira i i shoqëruar me reshje lokale shiu. Do të fryjë një erë e lehtë nga drejtimi verior.

- Advertisment -

Temperaturat minimale do të lëvizin prej -3 deri 6 gradë, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin prej 14 deri 19 gradë celsius.

Nga sot vijon periudhë me mot të qëndrueshëm dhe i thatë me temperatura të ulëta të mëngjesit

LEXO EDHE:

Back to top button