Ngjarje e rëndë Tiranë, hidhet nga pallati 37-vjeçari

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Tiranë. Policia shqiptare njofton se tek ish-Fusha e Avacionit, dyshohet se është vetëhedhur nga lartësia e pallatit ku banonte shtetasi D.K., 37 vjeç, ku për pasojë ka ndërruar jetë.

- Advertisment -

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

LEXO EDHE:

Back to top button