Një aktore e njohur ekspozoi djemtë e Hollivudit!

Një aktore e njohur ekspozoi djemtë e Hollivudit!

Miriam Margolis konsiderohet nga shumë njerëz si thesari kombëtar më i patrembur i Britanisë.

Miriam Margolys, ylli i filmit “Harry Potter” është dashur nga shumë njerëz për sensin e humorit dhe të drejtpërdrejtë. Ajo njihet për lotët e miliona njerëzve me komentet e saj të mprehta për të famshmit. Gjatë performancës së saj në Hay Festival, ajo u hodh në sy disa prej yjeve të saj, duke zbuluar se Lily Allen ishte e vetmja e ftuar që nuk e pëlqente vazhdimisht, sepse nuk dinte si të “sillej”. Për Mick Jagger tha se ishte “arrogant”, dhe nuk i kurseu as personazhet e tjerë publikë për të cilët fliste pa qime në gjuhë.

Lily Allen

Miriam zbuloi se kishte pasur një eksperiencë të pakëndshme me këngëtaren dhe aktoren angleze gjatë një daljeje në emision në vitin 2014. Të dy u përplasën dhe Miriami tha se këngëtarja mendonte se i gjithë spektakli i dedikohej asaj dhe se gjithçka rrotullohej rreth saj.

– Ajo nuk ishte miqësore dhe kjo nuk më pëlqente, kështu që i tregova anën time, e cila nuk ishte e mirë nga unë, por duke qenë se ajo është shumë më e re se unë, më duhej ta mësoja se si të sillej.

Leonardo DiCaprio

Zemrafisi i Hollivudit, DiCaprio, u përshkrua nga Miriam si “i qelbur” gjatë një paraqitjeje në The Morning në 2022. Ajo iu referua (jo)higjienës së tij gjatë një qëndrimi në Meksikë, duke thënë se “ishte shumë vapë dhe djemtë padyshim që nuk lahen dhe nuhasin siç duhet”.

Një herë nga grupi i produksionit të “Mëngjes”, kjo aktore u kërkoi atyre të kontrollonin higjenën personale.

Mick Jagger

Miriami nuk është përmbajtur as kur bëhet fjalë për yllin e famshëm të rrokut, ndaj e ka “krisur” duke e cilësuar si një “llum për keqardhje”. Pasi pranoi se nuk i pëlqente muzika e tij, ajo iu referua një ngjarjeje të 20 viteve më parë kur u shfaq në skenë me të dashurën e tij të atëhershme Sophie Dahl në filmin Monologues Vaginal.

– Ai vinte në prapaskenë dhe ishte kaq hov. Armiqësore, nuk besoj se e ka trajtuar mirë. Ai ishte shumë më i vjetër se ajo. Unë nuk jam snob muzikor, por muzika e tij nuk më bën përshtypje.

Arnold Schwarzenegger

Aktori Schwarzenegger i bëri përshtypje të keqe Miriam-it, pasi ai pjerdhi në xhirime, duke e mërzitur atë, ndërsa ai, tha ajo, qeshi me të madhe në fytyrë.

– Ai ishte një gropëz i privilegjuar, por nuk më përqafoi se nuk më pëlqente, nuk më donte. Ai është një burrë shumë i mërzitshëm – zbuloi Miriami.

LEXO EDHE:

Back to top button