Pamje nga dasma spektakolare e Robin Krasniqit me modelen e njohur, Marigona Krasniqi

Pamje nga dasma spektakolare e Robin Krasniqit me modelen e njohur, Marigona Krasniqi

Çifti i njohur, Robin dhe Marigona Krasniqi, kanë kurorëzuar këtë sonte dashurinë e tyre në martesë. Boksieri i njohur shqiptar dhe modelja kanë organizuar një dasmë spektakolare, ku padyshim kanë tërhequr vëmendje vetë dyshja.

Fustani i bardhë i Marigonës ka qenë stil princeshe, ndërsa buzëqeshja e Robinit ka reflektuar të gjitha emocionet e momentit.

LEXO EDHE:

Back to top button