Pas bashkëpunimit me Xhensilën, Ardian Bujupi ka në plan diçka tjetër


Ardian Bujupi nuk ndalet këtë verë me projektet e tij të suksesshme njëri pas tjetrit. Pas bashkëpunimit me Xhensila Myrtezajn që pa dyshim u kthye në një nga hitet absolute të kësaj vere, një tjetër këngë është rrugës.

Bujupi ka bërë të ditur se e ka gati këngën e rë “Reggaeton” që do të publikohet mesnatën e së premtes. Në videon e publikuar shohim këngëtarin teksa kërcen nën ritmet e muzikës, dhe balerinë që nuk i rezistojnë këngës ritmike.

Ardiani nuk e ka në plan të na zhgënjejë as këtë herë, por më mirë dëgjojini vetë këto pak sekonda:

LEXO EDHE:

Back to top button