Pasi iu publikua lidhja, zbulohet me kë po jeton Leonora Jakupi

Me kë po jeton Leonora Jakupi?
U fol shumë për lidhjen e këngëtares së njohur kosovare, Leonora Jakupi, tejet e dashur për publikun, shkruan “Kosovarja”.
Leonora, asnjëherë nuk ka folur shumë për jetën e saj, duke u treguar mjaftë e rezervuar.

Së fundi, mjaftoj një deklaratë e saj që rrjeti të merrte flakë rreth marrëdhënies së Leonores, për të cilen më asaj nuk i pëlqen të shtojë diçka.
Kuptojmë se Leonora vazhdon të jetoj me të ëmën dhe mbesen e saj mes kryeqytetit dhe Brezovices.

LEXO EDHE:

Back to top button