Pique dhe e dashura e tij e re shijojnë një ditë me skuterë elektrikë në Paris

Pique dhe e dashura e tij e re shijojnë një ditë me skuterë elektrikë në Paris

Ai njoftoi ndarjen me Shakiran në qershor pas 11 vitesh së bashku mes raportimeve se e kishte tradhtuar yllin kolumbian.

Dhe Gerard Pique duket se ka lëvizur me vendosmëri nga ish-lidhja e tij afatgjatë, pasi shijoi një ditë me të dashurën e re, Clara Chia Marti, 23-vjeçare, gjatë një pushimi romantik në Paris.

Futbollisti 35-vjeçar dhe Clara po lëviznin me skuterë elektrikë në kryeqytetin francez.

Foto: Backgrid

Dyshja dukeshin në humor të mrekullueshëm teksa lëviznin nëpër qytet me skuter.

Futbollisti u shfaq me një xhaketë dhe pantallona gri si dhe mbante një shami në kokë e mes tjerash edhe syzet e diellit.

E dashura e tij po ashtu zgjodhi një dukje të thjeshtë për këtë paraqitje, e veshur në të zeza e me syze.

Foto: Backgrid

Futbollisti dhe studentja që punon në kompaninë e tij ‘Cosmos’ kanë shëtitur së bashku me krahët e mbështjellë rreth njëri-tjetrit.

Ata u shfaqen të buzëqeshur vetëm disa javë pasi dolën publikisht me romancën e tyre.

Foto: Backgrid

Krijuesja e hitit “Waka Waka” së fundmi u përfol për një romancë dashurie me ish-portierin e Real Madridit, Iker Casillas.

Foto: Backgrid

Ky i fundit hodhi poshtë aludimet me disa postime që ndau në rrjete sociale.

LEXO EDHE:

Back to top button