Policia arreston dy grabitës nga Shkupi

Policia e rajonit të Shkupit mbrëmjen e djeshme ka arrestuar dy persona nga Shkupi të cilët dyshohet se kanë kryer vjedhje të rëndë.

- Advertisment -

“Me 06.01.2021 policia ka arrestuar A.K. (28) dhe M.K.(28) nga Shkupi pasi të njëjtit dyshohet se rreth orës 17:50 kanë kryer vjedhje të rëndë në një shtëpi në bulevardin `Aradhet Partizane`”, thonë nga MBP.

MPB njofton se pas dokumentimit të plot të rastit, kundër personave në fjalë do të parashtrohet padi konkrete.

LEXO EDHE:

Back to top button