Publikohet klipi i këngës “Dukat” nga Capital T

Publikohet klipi i këngës “Dukat” nga Capital T

“Dukat” titullohet kënga më e re e Capital T, e cila është publikuar me videoklip.

Projekti është prodhim nga Panda Music, ndërsa për ‘beat-in’ janë kujdesur DJR Beatz, Bannzz dhe Tonic.

Miksimin e kanë bërë Avaxus dhe Tonic, derisa për masterizimin është angazhuar vetëm Avaxus.

Xhirimi e videoklipit e ka bërë produksioni Gargia Global nën regji të Andi Deçanit.

“‘Dukat’ doli tani… tregoni pak dashuri këtij djalit”, ka shkruar Trim Ademi në njoftimin e tij.

LEXO EDHE:

Back to top button