Publikohet “Mari”, një këngë ritmike që i përshtatet sezonit nga Geasy dhe Majk

Publikohet “Mari”, një këngë ritmike që i përshtatet sezonit nga Geasy dhe Majk

Është lansuar bashkëpunimi i paralajmëruar ndërmjet Ghetto Geasy dhe Majk, i titulluar “Mari”.

Projekti që është prodhim i Bigdeal Records ka ardhur e kompletuar edhe nga ana vizuale.

Dy reperët janë kujdesur për vijën melodike dhe gjithashtu e kanë shkruar edhe tekstin e këngës.

Njëherësh, Bigdeal Records e ka bërë edhe miksimin dhe masterizimin e materialit të ri muzikor.

“Mari” është një këngë ritmike që i përshtatet sezonit dhe pritet të pëlqehet nga fansat e Getoar Selimit dhe Kastriot Rexhës.

LEXO EDHE:

Back to top button