Pushimet luksoze të Arjola Demirit dhe Adriana Matoshit

Pushimet luksoze të Arjola Demirit dhe Adriana Matoshit

Arjola Demiri dhe Adriana Matoshi kanë treguar prej kohësh miqësinë e tyre të ngushtë. E duket se si traditë e kësaj miqësie është që këtë periudhë të vitit ia kushtojnë njëra-tjetrës dhe pushimeve ekzotike. Edhe këtë herë dy shoqet e ngushta kanë zgjedhur Egjiptin për të kaluar disa ditë larg rutinës së përditshme. Aktoret kanë ndarë në Instagramet e tyre disa foto interesante “vibe” pushimesh.

“Edhe jemi zënë këto ditë për mospërputhje karakteresh, jo plazh, jo xhirojmë, tani jo pastaj, jo restorant italian, jo japonez hehe por fotografitë bashkë i kemi flakë (për çfarë ziheni ju me shoqen e ngushtë)”, ka shkruar Arjola në mbishkrimin e postimit të fundit.

LEXO EDHE:

Back to top button