Rama shkon në Hagë për ta vizituar Thaçin

Rama shkon në Hagë për ta vizituar Thaçin

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka shkuar në Hagë.

Përmes një video të publikuar në rrjete sociale, kryeministri shqiptar tha se shkoi për ta takuar ish-presidentin Hashim Thaçi, njofton Klankosova.tv.

Ndërkohë, sot është mbajtur seanca e radhës e dhomave të specializuara për ecurinë e çështjes ndaj Thaçit dhe të tjerëve.

LEXO EDHE:

Back to top button