Regjistrohen 561 shkelje për mosmbajtje të maskës mbrojtëse

Gjatë 24 orëve të fundit (14/15.12.2020) në gjithë territorin e vendit janë regjistruar 561 shkelje për mosmbajtje të maskës mbrojtëse, njoftojnë nga Ministria për Punë të Brendshme nga ku iu bëjnë thirrje të gjithë qytetarëve që të respektojnë dhe zbatojnë masat dhe protokollet e miratuara nga Qeveria e që kanë për qëllim ballafaqimin me Kovid-19.

- Advertisment -

LEXO EDHE:

Back to top button