Reperi i njohur, Bardhi ka paralajmëruar se është drejtë finalizimit të projekteve të reja

Përmes disa postimeve në llogarinë e saj në Instagram, ai ka ndarë një pjesë të shkurtër të një prej këngëve të reja. Reperi nga kumanova më pas në një tjetër postim zbuloi se deri në fund të vitit do të lansojë edhe katër projekte të reja.

@bardhi_off KQYRJA TRUPIN!🥵 #fypシ ♬ original sound – Bardh Idrizi

“Tri bashkëpunim dhe një solo, edhe katra deri në Vitin e Ri”, ka shkruar Bardhi në postim.

Ndërkohë, kujtojmë që reperi aktualisht po shijon suksesin e dy këngëve të tjera të reja që solli së fundmi.

Foto: Bardhi/Instagram

“Zhytem x Prap” mban titullin projektin që Bardhi lansoi pak javë më parë dhe ditëve të fundit solli bashkëpunimin me Aida Docin dhe Florian Tufallari “Katile”.

LEXO EDHE:

Back to top button