Reperja e njohur bie pre e grabitjes, kaq para ia morën hajdutët

Reperja e njohur bie pre e grabitjes, kaq para ia morën hajdutët

Megan Thee Stallion ka rënë pre e grabitjes. Mediat e huaja raportojnë se dy burra hynë brenda shtëpisë së reperes së famshme pasi thyen dritaren.

Ata arritën të merrnin disa para dhe bizhuteri me vlerë 400 mijë dollarë, thanë burimet për mediat, duke shtuar se ajo nuk ishte në shtëpi në atë kohë.

Policia është ende duke punuar për të identifikuar grabitësit duke përdorur pamjet e kapura nga kamerat e sigurisë.

LEXO EDHE:

Back to top button