Rihanna publikoi foto me të brendshme dhe kështu shpalli koleksionin e saj të ri: Shikoni fotot

Rihanna publikoi foto me të brendshme dhe kështu shpalli koleksionin e saj të ri: Shikoni fotot

Rihanna ka postuar dy fotografi të saj në llogarinë Instagram të markës së saj të veshjeve të modës. Në këtë mënyrë ajo ka paralajmëruar rinovimin e bashkëpunimit me Adam Selman, stilist me të cilin kishte bashkëpunuar tashmë në të kaluarën.

Rihanna ka pozuar me një grup të brendshmesh të zeza dhe një fund të zi të tejdukshëm që nuk mbulonte shumë.

“Bashkëpunimi origjinal i Rihanna-s dhe Adam Selman-it, Savage X është rikthyer”, ka shkruar Rihanna në postimin, duke nxitur ndjekësit e saj të shprehin entuziazmin dhe interesimin e tyre për linjën e re të të brendshmeve të markës.

Flokët Fenty

Muajin e kaluar, Rihanna lançoi një linjë të re produktesh për kujdesin e flokëve të quajtur Fenty Hair. Është zgjerimi i fundit i markës së saj të bukurisë Fenty, që e ka bërë atë miliardere. Ajo theksoi se linja e saj e re e produkteve për kujdesin e flokëve do të përfshijë formula të dizajnuara për rinovim, të cilat do të jenë të përshtatshme për të gjitha llojet e flokëve.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by badgalriri (@badgalriri)

Ajo gjithashtu u bë fytyra e re e linjës klasike të aromave të Dior, J’Adore.

 

 

LEXO EDHE:

Back to top button