Rina Balaj shfaqet sensuale dhe provokuese në pozat e reja

Rina Balaj shfaqet sensuale dhe provokuese në pozat e reja

Rina Balaj ka sjellur disa imazhe të reja në llogarinë e saj të Instagramit.

Artistja e njohur shpesh herë nxit imagjinatën e fansave me foto provokuese dhe as këtë herë nuk ishte më ndryshe.

Rina ka postuar disa poza të reja teksa ajo dukej më joshëse se asnjëherë më parë.

E veshur në një fustan të zi dhe të shkurtër, Rina theksoi gjoksin dhe linjat e formësuara të trupit për të cilat komentohet vazhdimisht.

Foto: Rina Balaj/Instagram

Pamje elegante, këngëtarja e kompletoi me aksesor ari ndërsa flokët i la natyrale dhe grim të theksuar në fytyrë.

“Një fakt qesharak: Nuk i ndalëm së xhiruari as kur filloi shiu”, ka shkruar Rina në mbishkrimin e fotove.

Nuk dihet në imazhet e reja janë të shkëputura nga ndonjë fotosesion apo klipi i ri i këngëtares, e cila mbetet e angazhuar me projekte të reja.

Foto: Rina Balaj/Instagram

Kënga e saj e fundit mban titullin “Si ti” që erdhi në bashkëpunim me partnerin e saj, Sin boy.

LEXO EDHE:

Back to top button