Rina Balaj shfaqet tejet tërheqëse nga plazhi

Rina Balaj shfaqet tejet tërheqëse nga plazhi

Këngëtarja e njohur, Rina Balaj dita-ditës po zbukurohet edhe më shumë.

Në imazhet e fundit ajo duket për mrekulli, e zjarrtë dhe plot sharm, shkruan Kosovarja.

Së fundmi po qëndron atje dhe po punon vazhdimisht për projekte të reja muzikore.

LEXO EDHE:

Back to top button