Rita Ora zbulon projektin e ri!

Artistja shqiptare njoftoi se së shpejti do të publikojë këngën e re të titulluar “You Only Love Me” gjatë një videoje të ëmbël të publikuar me bashkëshortin e saj Taika Waititi.

U KTHEVA! You Only Love Me  XX/01/23 #RO3″ shkroi Rita në Instagram së bashku me videon e saj dhe regjisorit 47-vjeçar ku shihen duke u puthur e duke parë fishekzjarre, teksa kënga e saj e re dëgjohet në sfond.

LEXO EDHE:

Back to top button