Rrahje me shufra e thika në Obiliq të Kosovës

Tre persona pas një mosmarrëveshje të më hershëm kanë sulmuar me mjete të mprehta dhe shufra metali dy viktimat meshkuj në Obiliq.

- Advertisment -

Viktimat janë dërguar për tretman mjekësor në QKUK dhe më pas janë liruar. Të dyshuarit janë në kërkim policore.

LEXO EDHE:

Back to top button