Shisnin heroinë dhe kokainë, tre të arrestuar në Elbasan

Tre persona janë arrestuar, mes tyre një grua ditën e sotme pasi iu gjetën 162 doza heroinë, 4 doza kokainë, 41 doza kanabis dhe një peshore elektronike në Elbasan.

- Advertisements -

Personat e arrestuar janë U. P., 48 vjeç, banues në Elbasan, D. P. 48 vjeç, Cërrik dhe A. K., 39 vjeçe, banuese në Elbasan.

LEXO EDHE:

Back to top button