Shqipëri, 4 viktima dhe 178 persona pozitivë me COVID-19


Ministria e Shëndetësisë së Shqipërisë ka njoftuar sot se ka 4 humbje jete në dy spitalet Covid në Tiranë. Ndërkaq gjatë 24 orëve të fundit po ashtu është shënuar rekordi me raste të reja, ku janë konfirmuar 178 persona pozitivë.

LEXO EDHE:

Back to top button