Shumë vajza zemërthyera, Maluma e paska gjetur të dashurën


E marrim me mend se sa prej jush do të donin të ishin në vendin e vajzës fatlume, e cila është bërë e dashura e re e Maluma-s. Mirëpo, për të paska qenë e shkruar dhe ne të tjerëve s’na mbetet gjë tjetër veçse të shohim fotot zemërthyese të çiftit të ri.

Këngëtari latin është fotografuar gjatë ditës së djeshme me një vajzë të panjohur për publikun, me të cilën po drekonte në New York. Veç drekës, ata kanë shijuar në maksimum shoqërinë e njëri-tjetrit dhe fotot e shkrepura nga paparacët kanë folur vetë.

Maluma dhe bukuroshja bjonde s’i kanë harruar për asnjë moment përkëdheljet e puthjet për njëri-tjetrin, duke “i vënë vulën” romancës së tyre të re.

 

LEXO EDHE:

Back to top button