Sonte në “Rruga drejt” me Adrian Kerimi i ftuar Izet Mexhiti, nënkryetar i BDI-së

Sonte në “Rruga drejt” me Adrian Kerimi i ftuar Izet Mexhiti, nënkryetar i BDI-së

Zhvillimet e fundit në BDI, takimi me kreun e partisë Ali Ahmeti, bashkëpunimi me Danella Arsovskën dhe hapat e ardhshëm të “grupit të zjarrit” deri në realizimin e kërkesave të tyre!

Ora 22:00 në ALSAT

LEXO EDHE:

Back to top button