Vazhdojnë befasit në BDI, Mexhiti: Me liderin Ali Ahmeti

Vazhdojnë befasit në BDI, Mexhiti: Me liderin Ali Ahmeti

Izet Mexhiti, para pak minutash ka publikuar një fotografi me liderin e BDI-së, Ali Ahmeti, shkruan Alsat.

Ngjashëm si kryetari i Komunës së Sarajt, Blerim Bexheti, edhe Mexhiti, ka shkruar se qëndron i palëkundur në qëndrimin kundër ekzekutivit.

“Bashkë me liderin Ali Ahmeti dhe i palëkundur në qëndrimin kundër ekzekutivit”, ka shkruar Mexhiti.

LEXO EDHE:

Back to top button