Stresi tifoz i flaktë i Interit, e gravon emrin e tij në fanellë

Stresi tifoz i flaktë i Interit, e gravon emrin e tij në fanellë

Reperi Arkimed Lushaj, i njohur ndryshe edhe si Stresi, ka treguar se është fans i zjarrtë i ekipit italian, Inter.

Stresi ka ndjekur mbrëmë nga afër ndeshjen mes Interit dhe Atletico Madridit, e cila u luajt në San Siro.

Pasi ndau video duke bërë tifozllëk pas golit të Interit, Stresi ka printuar emrin e tij në një fanellë të ekipit.

Indeksonline raporton se në fanellë është printuar edhe numri ’86, që simbolizon vitin e lindjes së artistit.

“Inter deri në vdekje” ka shkruar Stresi.

LEXO EDHE:

Back to top button