Sulm me armë zjarri/ Nëpunësi i Komunës dhe shoferi i kryetarit të Haraçinës janë personat e plagosur

Sulm me armë zjarri/ Nëpunësi i Komunës dhe shoferi i kryetarit të Haraçinës janë personat e plagosur

Sot gjatë ditës ka pasur disa të shtëna me armë në drejtim të veturës së kryetarit të Haraçinës, ku si pasojë e gjuajtjeve, kanë mbetur dy persona të plagosur, shkruan Alsat.

Sipas informacioneve të para të marra nga tereni, të plagosur kanë mbetur nëpunësi i Komunës dhe shoferi i kryetarit të Komunës.

Personi që ka kryer sulmin, thuhet të jetë person i njohur për Policinë i cili ka qenë i përfshirë edhe në krime të tjera./ Alsat.mk

LEXO EDHE:

Back to top button