Sulmoi gruan dhe dy fëmijët e tyre, arrestohet 56 vjeçari nga Tetova

Dje (24-dhjetor) rreth orës 17:30, efektivët e policisë të SPB Tetovë e kanë privuar nga liria 56-vjeçarin R.S. nga Tetova, i cili gjysmë ore më herët e kishte sulmuar fizikisht gruan 41 vjeçare dhe dy fëmijët e tyre.

R.S. është mbajtur në Stacionin Policor të Tetovës dhe kundër tij do të përgatitet parashtresë adekuate.

LEXO EDHE:

Back to top button