Tatuazhi i ri i Britney Spears ka një kuptim të veçantë

Ata që janë vërtet fansa të Britney Spears e dinë se këngëtarja është e apasionuar pas tatuazheve.

- Advertisements -

Sidoqoftë, Britney paska dhe një tatuazh të ri, me shumë kuptim për gjithë historinë e saj. Kësaj radhe nuk janë zare, zana apo lule – por një mesazh shumë më domethënës.

“E keni parë tatuazin në pjesën e pasme të qafës sime? Është në gjuhën hebre, është shkruar mbrapsht: Mem Hey Shin – Nënkupton ‘shërim’.”

Ky është tatuazhi i preferuar i këngëtares, ndoshta sepse tregon për kalimin nga një fazë e errët e jetës së saj.

“Tatuazhi im i preferuar, por për ironi ju nuk e shihni kurrë.”

Burimi: Glamour

LEXO EDHE:

Back to top button