Të gjithë sytë mbi të: Zendaya doli pa të brendshme në premierën e Dinah

Të gjithë sytë mbi të: Zendaya doli pa të brendshme në premierën e Dinah

Pjesa e dytë e filmit “Dina” nisi me premierën e tij dhe yjet nuk ndalen së tërhequri vëmendjen me kombinimet e tyre të modës. Zendaya është sërish ajo që tërhoqi vëmendjen më të madhe në tapetin e kuq, por këtë herë për shkak se u shfaq pa të brendshme, transmeton Daily Mail.

Foto: , Lëshimi i modelit: jo, në foto: Zendaya, Linja e kreditit: MediaPunch / BACKGRID / Backgrid USA / Profimedia

Zendaya shkëlqeu me një fustan të bardhë mahnitës me një dekolte të thellë nga Stephane Roland, të cilin ajo nuk kishte veshur asnjë të brendshme poshtë. Fustani është zbukuruar me detaje ari rreth skajeve dhe aktorja e ka mbajtur pamjen natyrale me grim minimal dhe fije flokësh të gjata e të lirshme që i binin mbi supe.

Zendaya gjithashtu kishte thonjtë e gjatë të lyer në një ngjyrë metalike të artë dhe vendosi unaza diamanti të mrekullueshëm në gishtat e saj.

LEXO EDHE:

Back to top button