Trendit si Barbie i bashkohet edhe Selena Gomez në ditëlindjen e saj

Trendit si Barbie i bashkohet edhe Selena Gomez në ditëlindjen e saj

Selena Gomez u vesh si një Barbie në ditëlindjen e saj, nga një minifustan fuchsia në taka rozë me shkëlqim, teksa ajo festoi me një shfaqje private të filmit me regji të Greta Gerwig.

“Të mërkurave vishemi rozë”, shkroi ajo në Instagram, duke cituar Mean Girls, një tjetër hit i drejtuar nga femrat për presionet dhe falsitetet e feminitetit. Gomez gjithashtu kishte marrë shaje me pupla dhe kapele kaubojsh për mysafirët e saj, ku përfshihej edhe motra e saj e vogël Gracie.

Kjo është e dyta nga dy festat e ditëlindjes tridhjetë e një të Selena-s. Ajo gjithashtu u shfaq në një klub me një fustan të kuq dhe syze dielli shtëpie për një festë që përfshinte mysafirë si Paris Hilton dhe Christina Aguilera. Gomez përdori gjithashtu rastin e ditëlindjes së saj për të reflektuar më seriozisht për prioritetet e saj në jetë, duke shkruar në Instagram:” Jam mirënjohëse për kaq shumë në jetën time dhe një nga gjërat për të cilat jam më mirënjohëse është puna që kemi mundur të bëjmë me Fondin e Rrallë të Ndikimit përmes @Rarebeauty. Falë jush, ne kemi qenë në gjendje të rrisim ndërgjegjësimin dhe të rrisim aksesin në shërbimet e shëndetit mendor për të rinjtë. Ky është pasioni im i vërtetë në jetë. Njerëzit vazhdojnë të më pyesin se çfarë dua për ditëlindjen time dhe unë u them të gjithëve të njëjtën gjë, ju lutem mos më merrni asgjë, por nëse doni të bëni diçka për ditëlindjen time, ju lutemi dhuroni për Fondin e Ndikimit të Rrallë.”

Në vetëm disa javë, Selena Gomez do të zbukurojë sërish ekranet tona si detektivja amatore e guximshme Mabel Mora kur të fillojë transmetimi i sezonit të tretë të “Only Murders in the Building . Rikujtojmë se, Selena Gomez është aktore, këngëtare, gjithashtu edhe shumë e pasur. Artistja ka punuar që kur ishte fëmijë, ajo luante në filma dhe regjistronte CD.

Me 423 milionë ndjekës në rrjetin e saj social Instagram, postimet e yllit të muzikës, sigurisht të sponsorizuara i shtojnë asaj shumë para në llogarinë bankare. Sipas listës vjetore të të pasurve në Instagram, Selena merr rreth 1,468,000 dollarë për çdo postim marketing./ TCH

LEXO EDHE:

Back to top button